BSH’den “Kamera Kontrollü Pişirme” Özellikli  Fırın Serisi, Akıllı Buzdolabı ve Çok Daha fazlası

BSH’den “Kamera Kontrollü Pişirme” Özellikli Fırın Serisi, Akıllı Buzdolabı ve Çok Daha fazlası

Bu haber 11821 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Siemens IQ7000 ve Bosch Series 8, düşük enerji kullanımı, gıda israfını önleyen teknolojileri ve kişiye özel yemek pişirme özelliği gibi donanımlarıyla öne çıkarken, BSH’nin yeni alt donduruculu No Frost buzdolabı ise mutfaktaki eksikleri belirleyerek “bugün ne pişirsem” derdine bir son veriyor.

Dünyanın lider ev aletleri üreticisiBSH’nin yaratıcı ve teknolojik çözümler sunan ürünleri Home Connect uygulaması sayesinde uzaktan kontrol edilebiliyor, birbirleriyle iletişime geçebiliyor, dokunmatik olarak ekranda kullanılabiliyor ve sesli asistanlar ve akıllı saatlerle destekleniyor. Uygulama, ev aletlerini sadece açıp kapatmakla kalmıyor, program seçimini, zamanlayıcı ayarlamayı, ev aletini Eco moduna almayı ve çok daha fazlasını sağlıyor. 

Kullanıcıyı duyan, anlayan ve uygulamaya geçen yeni fırın serisi: Siemens IQ7000 ve Bosch Series 8 

Akıllı teknolojiyle pişirme özelliği taşıyan Siemens iQ7000’in sahip olduğu sensör teknolojisi, geri bildirimi ve akıllı algoritmaların kombinasyonu, yemek pişirme ve kızartma konusunda bireysel pişirme tercihlerine göre kişiselleştirilebiliyor ve bu sayede kullanıcının optimum sonuçlar elde etmesini sağlıyor. Ayrıca iQ7000’in içerisinde bulunan kamera sayesinde kullanıcılar, pişirme işlemlerini gerçek zamanlı olarak Home Connect uygulaması üzerinden takip edebiliyor ve tercihlerine göre yine aynı uygulama üzerinden fırını kapatabiliyorlar. 

BSH’nin en yeni fırın serisi Bosch Series 8’e eklenen AirFry modu ve AirFry tepsisi, çok daha az yağla yemeklerin sağlıklı şekilde kızartılmasına olanak sağlıyor. Bosch Series 8’in sahip olduğu yeni buharlı pişirme fonksiyonu sayesinde gıdalar, maksimum 120 derece olacak şekilde ısıtılarak, besin değerleri korunuyor. 

“Bugün ne pişirsem” derdine ve gıda israfına son veren No Frost buzdolabı

Mutfaktaki en büyük yardımcılardan biri olacak BSH’nin yeni No Frost buzdolabı, içerisinde bulunan malzemeleri tespit edebilme özelliği sayesinde gereksiz alışverişin ve gıda israfının önüne geçiyor. 

Yeni No Frost buzdolabı, Home Connect bağlantısı aracılığıyla buzdolabının içerisinde bulunan malzemelerle pişirilebilecek yemek tavsiyelerinde bulunuyor ve kullanıcıların bir sonraki market ziyaretleri için alışveriş listesi oluşturuyor. 

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ