Saat&Saat CerebralPalsyli Çocuklar İçin Koştu

Saat&Saat CerebralPalsyli Çocuklar İçin Koştu

620 kez görüntülenmiştir.

FitWatch ile 6 Kasım’da gerçekleşen N Kolay İstanbul Maratonu’nun tedarik sponsorluğunu üstlenen Saat&Saat, yarış takımıyla CerebralPalsy Türkiye Vakfı’nın Sesim Ol projesi için koştu. Vakfa bağışta da bulunan Saat&Saat, CerebralPalsy’li çocuklara destek oldu.

 


Türkiye’de her yıl 6 bin bebek CerebralPalsy tanısı alıyor. Bu çocuklar erken tanı ve doğru tedaviyle yürüyebiliyor, konuşabiliyor ve akranları gibi öğrenim hayatlarına devam ederek yaşamda var olabiliyor. Saat&Saat, FitWatch akıllı saatleri ile tedarik sponsoru olduğu N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda yarış takımıyla “Sesim Ol” diyerek CerebralPalsy Türkiye Vakfı yararına koştu. Saat&Saat yarış takımında yer alan atlet Deniz Aydoğan, maratonda 15 km kategorisinde 3’üncü olarak önemli bir derece elde etti.

 

15 km finalindeki lokasyonda da sporseverlerle buluşan Saat&Saat, Fitwatch standını ziyaret edenler adına CerebralPalsy Türkiye Vakfı’na bağış yaparak “Sesim Ol”projesi kapsamında özel gereksinimli çocuklarımızın ilk adımlarına, ilk sözcüklerine ve yaşama sevgiyle bağlanmasına katkıda bulundu.

 

Saat&Saat 


Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak; müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat bugün RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen ve CalvinKlein gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. Dünyaca ünlü saatleri, 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

PENTİ İÇ GİYİM POLİSAN TV PLUS DOĞUŞ ÇAY Selçuki Limon Kolonyası
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ