Kiva Galataport’ta “Turkish Edits” Gecesi

Kiva Galataport’ta “Turkish Edits” Gecesi

2915 kez görüntülenmiştir.

Yeni konseptiyle Galataport İstanbul’da misafirlerine kapılarını açan Kiva, 24 Kasım’da Dj Aksak işbirliğiyle özel bir akşama ev sahipliği yapıyor.

Yenilenen konsepti, mozaik mutfak kültüründen aldığı ilhamla oluşturduğu menüsü ve etkileyici Boğaz manzarasıyla ayrıcalıklı bir deneyim yaşatan Kiva Galataport, DJ Aksak’ın “Turkish Edits” çalma listesiyle performans sergileyeceği keyifli bir akşama imza atıyor. Kiva, Dj Aksak’ın “Turkish Edits” melodileri eşliğinde, İstanbul Boğazı’nın sofralara eşlik ettiği manzarasıyla hatırlarda kalacak anlar yaratmak isteyen herkesi 24 Kasım Perşembe akşamı Galataport İstanbul’a davet ediyor.

Kiva Galataport, sunduğu tatlarla misafirlerinin damağında ve kalbinde iz bırakıyor…

Kiva, kurulduğu günden bu yana Anadolu Mutfağı’nın köklü kültürünü tabaklarına yansıtıyor. Kiva Galataport, alışık olduğumuz Kiva tatlarını yeniden yorumluyor; menüsünü, müdavimlerinin yanı sıra Kiva’yı yeni keşfedecek damakların beğenisine sunuyor.

“Mozaik mutfak” anlayışının öne çıktığı Kiva Galataport’ta, mevsimine özel zeytinyağlılar, ülkemizin çeşitli yörelerine özgü mezeler, meşe odununda pişen yemeklerle servis ediliyor. Kiva Galataport, iddialı şarap kavıyla şarap severlere hitap ederken, menüdeki narenciyeli karides ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen özel seçim peynirlerle yeni lezzet arayışındaki damaklara da kapılarını aralıyor.

 Kiva 

Anadolu’nun binlerce yıllık geleneksel tariflerini özüne sadık kalarak günümüze taşıyan Kiva, köklü yöresel lezzetlerini modern bir yorumla birleştiriyor. Özgün reçeteleri ve geniş meze çeşitleriyle Anadolu’nun mozaik lezzetlerini sunan Kiva, müdavimleri için konuksever bir buluşma noktası.

d.ream 

d.ream, Türkiye ve dünyada yaptığı yatırımlar, kurduğu global ortaklıklar ve yarattığı yeni konseptler ile yeme-içme sektörüne liderlik etmektedir. Azumi Grubu, Coya, Nusret ve Paraguas Grubu gibi uluslararası ortaklıkları da bulunan d.ream dünya genelinde toplam 45 restoran markası ile, 18 ülkede, 175 lokasyonda hizmet vermektedir. Amazonico, Coya, Zuma, Nusret, Roka, Günaydın, Da Mario, Mezzaluna, Lacivert, Vogue, The Populist, 29 grubun değerli restoran markaları arasındadır.  

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

PENTİ İÇ GİYİM POLİSAN TV PLUS DOĞUŞ ÇAY Selçuki Limon Kolonyası
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ