Yemeksepeti, 01.01 Tarihini “Dünya Adana Günü” İlan Etti

Yemeksepeti, 01.01 Tarihini “Dünya Adana Günü” İlan Etti

Bu haber 2205 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’nin en sevilen yemeklerinden biri olan Adana kebabın da artık bir günü var! Yemeksepeti, yılın ilk günü olan 01.01 tarihini, “Dünya Adana Günü” ilan etti. Yemeksepeti, bu özel günü kullanıcılarıyla birlikte kutlamak için 50+50 TL’lik indirim kuponu veriyor.

Yemeksepeti, tarihler 01.01’i gösterdiğinde, Türkiye’nin en sevilen yemeklerinden biri olan Adana kebabı unutmadı ve tüm kebapseverlerle doyasıya kutlamak için 1 Ocak tarihini “Dünya Adana Günü” ilan etti.

Adana’nın simgelerinden biri olan 01 plaka kodunu, bir diğer önemli simgesi olan kebapla birleştiren Yemeksepeti, hazırladığı bu özel gün kampanyasıyla kullanıcılarına güzel bir avantaj sunarken, restoranların da kazançlarını artırmayı hedefliyor.

50+50 TL indirim kuponuyla kutlama

01.01 tarihini Dünya Adana Günü ilan eden Yemeksepeti, milyonlarca kullanıcısıyla bunu kutlamak için 1 Ocakta, KEBAP50 koduyla sipariş veren herkese 50 TL indirim veriyor. Bu kod ile sipariş veren Yemeksepeti kullanıcılarını 3-9 Ocak tarihleri arasında, ek olarak tanımlanacak bir 50 TL indirim daha bekliyor.

Kampanya Yemeksepeti Kreatif Ekibi imzasını taşıyor

01.01 Dünya Adana Günü kampanyasının fikir üretiminin, senaryo yaratımlarının, yapım ve prodüksiyon süreçlerinin tamamı Yemeksepeti Kreatif Ekibi tarafından hayata geçirildi.

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, 2001 yılında Türkiye’nin ilk online yemek siparişi sitesi olarak kuruldu. Yemeksepeti, bugün 81 il ve KKTC'de 30 milyonu aşkın kullanıcısına 65 bin iş ortağı restoran, Yemeksepeti Mahalle üzerinden 12 bin iş ortağı mahalle esnafı ve yüzlerce Yemeksepeti Market hizmet noktasıyla hizmet veriyor. Sektör trendleri ve kullanıcı beklentileri doğrultusunda hizmet yelpazesini durmadan genişleten ve kendini yenileyen Yemeksepeti hızlı ticaret sektöründeki öncü konumunu sürdürüyor.

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ