Silk and Cashmere’den 2023’ün ZUBİZU’ya özel ilk fırsatı!

Silk and Cashmere’den 2023’ün ZUBİZU’ya özel ilk fırsatı!

Bu haber 1488 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Silk and Cashmere, yeni yılın ilk kampanyasıyla 31 Ocak’a kadar Silk and Cashmere mağazaları ve silkandcashmere.com’dan yapılacak her 10.000 TL’lik alışverişinize 2023 TL indirim fırsatı sunuyor. ZUBİZU üyeleri ise, yapacakları tüm alışverişlerde kampanyaya ilave ekstra %5 indirim fırsatı daha kazanacak.

Giyimde kaşmir sıcaklığını ve ipek ferahlığını arayanların markası Silk and Cashmere, yeni yıla özel bir indirim kampanyası sunuyor. Silk and Cashmere mağazaları ve silkandcashmere.com’dan 31 Ocak’a kadar yapılacak her 10.000 TL’lik alışverişinizde 2023 TL indirim kazanılacak. Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üyeleri ise markadan yapacakları alışverişlerde tüm kampanyalara ilave ekstra %5 indirim kazanma fırsatına sahip olacak.

Düğmeden fermuara, paketlemeden etiketlere hemen her parçada tamamen doğal ve geri dönüşümü mümkün malzemeler kullanmaya özen gösteren Silk and Cashmere; ipek ve kaşmir gibi dünyanın en değerli dokularından oluşan özel tasarım koleksiyonlarını kaşmir severler ile buluşturuyor. Yeni kampanya ile ZUBİZU üyeleri, ipek ve kaşmirin büyülü dünyasını avantajlı fiyatlarla keşfedecek.

Sayısı 5 milyona yakın üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor.

 

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM POLİSAN
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ