Arzuladığınız Hayata Ulaşma ve Hayallerinizi Gerçekleştirme Zamanı.. Deniz Özhan’ın yazdığı Mucize Kilidini Kaldır Destek Yayınları’ndan çıktı.

Arzuladığınız Hayata Ulaşma ve Hayallerinizi Gerçekleştirme Zamanı.. Deniz Özhan’ın yazdığı Mucize Kilidini Kaldır Destek Yayınları’ndan çıktı.

2630 kez görüntülenmiştir.

Evrensel yasalar -biz farkında olalım ya da olmayalım- hayatımızı etkiler. Farkında bile olmadan kodladığımız olumsuz düşünceler hayatımıza istemediğimiz olayları çekmemizdeki en önemli nedenlerden biri. Oysaki evrenle uyumlanmak ve bilerek ya da bilmeyerek tutunduğumuz kalıp düşüncelerden sıyrılarak özgürleşmek mümkün. Bunu nasıl yapacağınızın yöntemleri ise bu kitapta!

Deniz Özhan Mucize Kilidini Kaldır adlı kitabında değişime nasıl başlayacağımızı anlatmasının yanı sıra herkesin yapabileceği uygulamalarla yaşamı bir mucizeye çevirmenin yöntemlerini de açıklıyor.

“Evrende var olan sonsuz kaynakla birlikte uyum içerisinde olursanız onunla aynı frekansta ilerlersiniz. Böylece gerçekleşmesini istediğiniz arzularınızın kapıları sınırsızca açılır.”

Arka Kapak 

“Siz kendiniz, tüm evrendeki herkes kadar sevginizi ve şefkatinizi hak ediyorsunuz.”

– Buda

Hayalinizdeki hayatı yaşayabiliyor musunuz? Her şey tam da istediğiniz gibi yolunda mı?

Sevdiğiniz işi yaparak, bol para kazanarak, sevip sevilerek, yeteneklerinizi ve potansiyelinizi sınırsızca ortaya koyarak, mutlu ve üretken bir yaşam sürebiliyor musunuz?

Bir tanesini bile tam anlamıyla deneyimleyemediğinizi düşünüyorsanız geçmişin sırtınıza saplanmış olan kancalarından ve size ait olmayan inanış kalıplarından arınmanız gerekiyor demektir. Çünkü müziceler tam da bu noktada gerçekleşmeye başlar.

Mucizelerin kilidi  içinizde... Kilitleri nerede, ne zaman, ne şekilde açabileceğinizin bilgisi ise bu kitapta... Küçücük kararlarla, eylemlerle ve uygulamalarla yaşamınızda ne büyük mucizeler yaratabileceğinize kendiniz bile inanamayacaksınız.

“Hayalimdekinden bile daha güzel!” dediğiniz yeni bir yaşamın ilk adımını atmaya hazırsanız, başlayalım...

Eser Adı: Mucize Kilidini Kaldır. Yazar Adı: Deniz Özhan. Yayınevi: Destek Yayınları. Türü: Kişisel Gelişim. Sayfa Sayısı: 176


ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

PENTİ İÇ GİYİM POLİSAN TV PLUS DOĞUŞ ÇAY Selçuki Limon Kolonyası
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ