Borusan, Cumhuriyetimizin 100. yılını geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarla kutluyor

Borusan, Cumhuriyetimizin 100. yılını geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarla kutluyor

Bu haber 1947 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Borusan, Cumhuriyetimizin 100. yılını Bu Sevda İlelebet diyerek kutluyor. Sinemasal Akademi Borusan Defne Kampüsü’nde çekilen filmde çocukların 29 Ekim kutlaması için yaptığı hazırlıklara yer verilirken çocuklardan oluşan koro, Cumhuriyet'in 100. yılına özel düzenlenen şarkıyı seslendiriyor.

 

Cumhuriyet değerlerine, Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı olan Borusan, Cumhuriyetimizin 100. yılını Sinemasal Akademi Borusan Defne Kampüsü’ndeki çocuklarla “Bu Sevda İlelebet” mesajı ve “100. Yıl” şarkısı eşliğinde kutluyor.

6 Şubat’ta yaşanan büyük depremden sonra Borusan, felaketten etkilenen çocukların ve gençlerin eğitim hayatlarına devam edebilmesi ve desteklenmeleri amacıyla Hatay’da Sinemasal Akademi Borusan Defne Kampüsü’nü hayata geçirdi. Çocukların potansiyellerini keşfetmeleri ve geliştirmelerine itici güç olmayı hedefleyen kampüste eğitim, sanat, oyun ve spor bir arada sunuluyor. Ayrıca çocukların ve gençlerin iyi olma haline de odaklanılırken LGS ve üniversite sınavına hazırlanan çocuklar için eğitimler veriliyor.  

En büyük eseri olan Cumhuriyeti gençlere emanet eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ten ilham alan Borusan, Cumhuriyetimizin 100. yılını da geleceğimiz olan çocuklarla kutladı. Sinemasal Akademi Borusan Defne Kampüsü’nde çekilen filmde çocukların 29 Ekim kutlaması için yaptığı hazırlıklara yer verilirken çocuklar, kampüsün her yerini resimlerle, cumhuriyet mesajları ve bayraklarla donatıyor. Hazırlıkların ilerleyen saatlerinde ise çocuklardan oluşan koro, Cumhuriyet'in 100. yılına özel düzenlenen şarkıyı bölge halkının ve ailelerinin katıldıkları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasında söylüyor.

 KÜNYE

Marka Ekibi: Nursel Ölmez Ateş, Dilek Özkan, Büşra Yılmaz Can, Melis Öner, Zeynep Alioğlu, Reklam Ajansı: Çözüm İstanbul, Kreatif Direktör: Tuğrul Mengi, Art Direktör: Mine Yıldırım, Strateji Direktörü: Ahmet Yener, Marka Grubu: Aslı Kutay, Sevil Apaçık, Selen Eryılmaz, Yapım-Yönetim: Vedat Atasoy, Görüntü Yönetmeni: Barış Kılınç, Kurgu Yönetmeni: Sinan Kaldan, Yardımcı Yönetmen: Mehmet Payaslıoğlu,Yapım Sorumlusu: Serap Sarı Delibaş, Kameraman: Sefa Zaman, Aslan Delibaş, Drone Operatörü: Barış Kılınç, Mehmet Payaslıoğlu, Beste: Iğdır’ın Al Alması (anonim), Söz: Tuğrul Mengi, Aranjman: İlker Görgülü, Onur Hacet, Kurumsal İletişim Ajansı: Ogilvy PR
ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ