Zamansız Şarkılarıyla Süperstar Ajda Pekkan Zorlu PSM’de Müzikseverlerle Buluşacak!

Zamansız Şarkılarıyla Süperstar Ajda Pekkan Zorlu PSM’de Müzikseverlerle Buluşacak!

Bu haber 2552 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkçe pop müziğine damga vuran hit şarkılarıyla ve muhteşem sahnesiyle pop müziğin Süperstarı Ajda Pekkan Zorlu PSM ve Kerki Solfej organizasyonuyla 17 Kasım akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşacak.

Türkçe pop müziğine kazandırdığı hit şarkılarla 1970'lerden bu yana "Süperstar" lakabıyla anılan Ajda Pekkan sevilen şarkılarını 17 Kasım akşamı Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşturacak. ‘’Yakar Geçerim’’, ‘’Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile’’, ‘’Bambaşka Biri’’, ‘’Hoşgör Sen’’ ve ‘’Sana Ne Kime Ne’’ gibi sevilen ve zamansız şarkılarını seslendireceği konser müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Bilet Fiyatları:

VIP - 4.520,00

1. Kategori - 2.825,00

2. Kategori - 2.260,00

3. Kategori - 1.695,00

4. Kategori - 1.412,50

5. Kategori - 1.137,00

6. Kategori - 847,50

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), on yılı aşkın süredir ilham verici sanat deneyimleri yaratarak ve dünya sanatına ev sahipliği yaparak daha çok insana sanatı keşfetmeleri ve sanatla dönüşmeleri için ilham veriyor! Ulusal ve uluslararası kültürel iş birlikleri, seçkin kurum ve sanatçılarla olan ortak çalışmalarıyla sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştüren ve geliştiren bir sahne yaratıyor. Bugünün sanatçıları ile birlikte yarının sanatçılarına da hayal dünyalarını geliştirecek yaratıcı fırsatlar sunuyor, sanatın büyüleyici yolculuğunda onlara destek oluyor! Sanatseverlere 11.sezonunda da "Dünyan Değişsin" mottosuyla seslenen ve eğlence hayatının buluşma noktası olan Zorlu PSM, sanata gönülden bağlı yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 5 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Zorlu PSM, Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerinin yaklaşık yüzde 15’ini gerçekleştiriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden, dünya çapındaki müzisyenlere, büyük prodüksiyonlu tiyatrolardan, kendi yapımlarına kadar kadar uzanan nitelikli performansları sanatseverlerle buluşturan Zorlu PSM, dünya standartlarında çok amaçlı sanat merkezi olarak tasarlanan ve global bir sahne olma vizyonuyla hareket ediyor. Zorlu PSM, yenilikçi, dinamik, güncel, güvenilir, eğlenceli, çok sesli kapsayıcı, iddialı, sıra dışı yapısıyla performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat sektörünün gelişimine katkı sağlıyor. Zorlu PSM, 7 farklı mekanda benzersiz bir kültür-sanat deneyimi sunuyor.

 

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ