Atelıer Rebul’ün İkonik Mandalina Koleksiyonu Şimdi Yepyeni, Sınırlı Sayıdaki Tasarımıyla..

Atelıer Rebul’ün İkonik Mandalina Koleksiyonu Şimdi Yepyeni, Sınırlı Sayıdaki Tasarımıyla..

Bu haber 1694 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Atelier Rebul, bu sezon “Mandarine Scented Summer” teması ile Bodrum mandalinasının canlandırıcı tazeliğini ve sınırlı sayıdaki özel tasarımını yaz güneşi ile birleştiriyor. İkonik Mandalina Koleksiyonu, yeni ve sınırlı sayıdaki özel tasarımı ve en sevilen kokusuyla canlı, neşeli yaz ruhunu yaşatıyor.

 

Koku uzmanlığıyla mevsimleri notalarına taşıyan Atelier Rebul, yaz coşkusunu sınırlı sayıda ürettiği özel tasarım ikonik Mandalina Koleksiyonu ile taşıyor. Bu yaz yepyeni tasarımıyla karşınıza çıkan “Bodrum Mandalinası” kokulu ikonik Mandalina Koleksiyonu, Louis Vuitton City Guide Bodrum tarafından 2. kez "5 Objects To Take Home" (Türkiye’den ayrılırken yanınıza almanız gereken 5 obje) olarak tavsiye ediliyor.

Bu Yaza Özel Sınırlı Sayıdaki Tasarımıyla Bodrum Mandalinası Koleksiyonu’nun Canlandırıcı, Taze ve Neşeli Kokusu…

İkonik Mandalina Koleksiyonu, sınırlı sayıdaki özel tasarımıyla yaza damga vurmaya hazırlanıyor. Yaz mevsiminin coşkusunu bünyesinde barındıran bu koleksiyon, güneşin altındaki her anı eşsiz kılarken; ikonik kokusuyla canlı ve neşeli yaz ruhunu yaşatıyor.  


Mandalina kokulu bir yaz için; üst notalarında eşsiz Bodrum mandalinasına, ferah misket limonu ve yüzünüzü gülümsetecek naif beyaz şeftali dokunuşları eşlik ediyor. Kokunun kalbindeki romantik şakayık, narin müge ile dans ederken, mor Afrika menekşesi de bu gizemli buluşmaya derinlik katıyor. Eşsiz Bodrum mandalinasının aromatik çiçekler ve miskle harmanlanmış meyveli ve narenciye kokusunu benzersiz bir formülle karşımıza çıkaran Atelier Rebul, evinize turunçgillerin ferah dokunuşunu taşıyor. 


Atelier Rebul’ün klasikleşen Mandalina Koleksiyonu, Son İki Yıldır Louis Vuitton City Guide Bodrum’da…

 

20 yılı aşkın bir süredir dünya genelindeki çeşitli destinasyonlar hakkında yeni ve kişisel perspektifler önermek üzere, seyahat ruhunu her yıl farklı şehirlerin eklendiği şehir rehberi serilerine taşıyan Louis Vuitton City Guide, Bodrum’da son iki yıldır “5 Objects To Take Home” (Türkiye’den ayrılırken yanınıza almanız gereken 5 obje) başlığı altında Atelier Rebul Mandalina Koleksiyonu tavsiye ediliyor. Atelier Rebul seçici gezginler için vazgeçilmez yol arkadaşları olarak kabul edilen "Louis Vuitton City Guide" rehberlerinin en yenisi City Guide Bodrum’da, farklı alanlarda uzmanlaşmış bağımsız yazarlar ve konukları içeren rehberde, ev trendlerinin başında yer alıyor. Narenciyelerin kahramanı, canlandırıcı, taze Bodrum Mandalinası Koleksiyonu, mum, çubuklu oda kokusu ve kolonyadan oluşan hediye setiyle City Guide Bodrum’da tekrar yer alıyor.

 

Sadece bir koku değil, aynı zamanda bir hikâye anlatıcısı olan Mandalina Koleksiyonu, bu yıl sınırlı sayıda üretilen özel tasarımıyla yaz anılarınızda ikonik bir yer alacak. Ürün ambalajında kullanılan mandalina formundaki yuvarlak ahşap kapak ve neşeli etiket tasarımı mandalina kokulu bir yaz enerjisini bünyesinde barındırıyor. Bu özel ve sınır sayıda sunulan koleksiyon, mum, çubuklu oda kokusu, eau de cologne, sıvı sabun, duş jeli, el ve vücut losyonu ürün alternatifleriyle evinize yazın neşeli enerjisini getirecek.

 

Bu muhteşem koleksiyon, dünyaca ünlü parfümör Marie Salamagne tarafından tasarlandı. Marie Salamagne, duyuları harekete geçirme gücüne sahip bir burun olarak tanınıyor ve kokuların insanları duygusal olarak etkileyip onları başka bir zamana ve yere götürebileceğine inanıyor. Canlandırıcı Bodrum Mandalinaları ile tasarlanan bu koku da deneyimleyen herkesi, benzeri olmayan ve büyüleyici Ege güzelliğine götürüyor.

 

Sınırlı sayıda üretilen yepyeni ve özel tasarımıyla ikonik Mandalina Koleksiyonu, bu yaza özel yeni deneyim noktaları Mandarin Oriental, Bodrum-Lucca Beach Pop-up Store, Maçakızı ‘74Escape, Yalıkavak Marina Pop-up Store, D-Resort Göcek Beach, Atelier Rebul mağazalarında ve atelierrebul.com.tr’de keşfedilebilir. Atelier Rebul, yaz boyunca “Mandarine Scented Summer” temasıyla neşeli, canlı yaz coşkusunu ürünlerinden, sanata, heyecanlı iş birliklerinden özel etkinliklere kadar çeşitli alanlarda yaşatıyor.

 

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ