Kérastase 60. Yaşını Yeni Elixir Ultime ile Kutluyor!

Kérastase 60. Yaşını Yeni Elixir Ultime ile Kutluyor!

Bu haber 1235 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Kérastase, 60. yaşını markanın en ikonik ürünü Elixir Ultime’i yenileyerek  kutluyor.  Yeni Elixir Ultime, tekrar doldurulabilir şişesi, yabani ve Fransız kamelya özleri içeren özel formülü ile 2 kat daha fazla parlaklık* sunuyor.

 

Kérastase'nin “bakım markası” taahhütlerini vurguluyan ve sürdürülebilirlik konusundaki kararlılığını ortaya koyan yeni Elixir Ultime,  Fransız kamelyası ve argan yağı ile zenginleştirilen nadir ve güçlü bileşenler ile saçları besliyor, aydınlatıyor ve benzersiz bir parlaklık kazandırıyor.  Saça %100 daha fazla parlaklık** kazandıran yeni Elixir Ultime, 96 saat elekriklenme karşıtı** yapısıyla daha yumuşak saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Saçı nemlendirirken güçlendiriyor, saç kırıklarını önlüyor, 230 derece ısıya karşı koruma** sunuyor.

 

Yeni Elixir Ultime'in yeniden doldurulabilir şişesi, lüksün ve sürdürülebilirliğin mükemmel bir kombinasyonunu yansıtıyor. Zarafet, yeni doldurulabilir Elixir Ultime şişesinde, otantiklik ve sürdürülebilirlikle buluşuyor. Elixir Ultime’in orijinal lüks cam yapısını koruyan,  %30*** geri dönüştürülmüş camdan üretilen yeni şişe feminenliği temsil ediyor,  uzun ömürlü kullanım ve çevre dostu bir yaklaşım sunuyor. İkonik altın rengi gradyan ve özel işçilikli bant, lüks saç ritüeli deneyimini zenginleştiriyor. %95*** geri dönüştürülmüş plastikten üretilen kolay doldurma sistemi ise zamansız güzelliği çağdaş kaygılarla birleştiriyor. 

 

Yeni Elixir Ultime'in Fransız kamelyasının kökeni olan Brittany'nin büyüleyici özüne bir övgü niteliğindeki kokusu, taze bir aromatik macera sunuyor. Üst notalarda mandalina, frezya ve menekşe yapraklarıyla açılan, kalp notalarında sedir, menekşe çiçeği ve heliotrop bulunan yeni Elixir Ultime, dip notalarda  sandal ağacı ve misk ile derinleşiyor.


*Instrumental test, 48 saat sonra

**Instrumental test

***Pompa, etiket ve renklendiriciler/katkı maddeleri hariç.

 

İKONİK IŞILTI

“Elixir Ultime, aslında ilk kullandığım Kérastase ürünüydü! Onu her zaman yanımda taşıyorum. Güç, parlaklık ve pürüzsüzlük açısından saçımda harikalar yaratıyor. Her saç stili için mükemmel bir son dokunuş!”

Sydney Sweeney, Global Marka Elçisi

 

60 YIL KUTLAMASI

Kérastase’ın 60. yaşını markanın en ikonik ürünü Elixir Ultime’i yenileyerek kutladıklarını söyleyen Kérastase Global Marka Başkanı Rosa Carriço, “1960'lardaki kadın kurtuluş hareketinin ortasında doğan Kérastase, kadınların gücünün ve bireyselliğinin değişmez savunucusu olmaya devam ediyor. Modern, lüks saç bakım markası olarak attığımız tüm adımların arkasındaki güç budur. Her zaman parlamanızı istiyoruz. Çünkü parladığınızda, dünyayı fethedebileceğinizi hissedersiniz. Elixir Ultime saç yağının, yaratıldığı ilk günden bu yana her şişesine kattığı duygu da bu. Biz de 60. yıl dönümümüzü en ikonik ürünümüzü yenileyerek kutluyoruz” dedi.

 

Elixir Ultime'in her yönüyle ikonik bir ürün olduğunu hatırlatan Rosa Carriço, “Elixir Ultime'in ikonik şişesi artık yeniden doldurulabilir formatta. İkonik Fransız kamelyası. Her saç stiline eklenecek ikonik parlaklık. 60. yıl dönümümüz, bize bakıma öncelik veren bir marka olduğumuzu yeniden teyit etme fırsatı veriyor. Saçlarınız kadar dünyayı da koruma arzunuzu anlıyoruz. Bu nedenle Elixir Ultime için, yıllarca saklamak ve makyaj masanızda sergilemek isteyeceğiniz, geri dönüştürülmüş camdan, yeniden doldurulabilir göz alıcı yepyeni bir şişe yarattık. Gerçekten dayanıklı ve uzun ömürlü bir lüks. Güçlü yabani ve Fransız kamelyasının kahraman bileşenleri olduğu formülü, yeni nesil saç yağlarının geliştirilmesine yönelik altı yıllık aralıksız araştırmanın sonucu. Yeni ikonumuz Sydney Sweeney, Kérastase kadınının değer verdiği her şeyi sembolize ediyor.  Yeni Elixir Ultime'ı kutlamak için ikonik bir film hazırladık. İkonik ikili Inez ve Vinoodh tarafından çekilen, Sidney'in siyah beyaz olarak  yer aldığı film, 60'lar Paris pop müziği eşliğinde Kérastase'nin gücünü, çekiciliğini ve mükemmelliğini yakalıyor. Bu, geçmişimizin, bugünümüzün ve geleceğimizin doruk noktası; lüksün, bilimin ve gücün sinerjisi hepsi tek bir şişede”.

 

IŞILTIYA EVET DE!                                               

UV ışınları ve ortamdaki nem gibi dış etkenler, saçın görünümünü değiştirerek kıvırcık veya mat hale getirir. Benzer şekilde fırçalama, aşırı yıkama, ısıyla şekillendirme ve renklendirme de saçın zarar görmesine neden olabilir.  Hasar görmüş saçlar, pürüzlü yapılarıyla daha fazla ışık emer ve daha az parlak görünür.

 

Sağlıklı saçlar, dokunduğunuzda pürüzsüz bir his veren sıkı kütikül hücrelerine sahiptir. Saçın yüzeyi pürüzsüz olduğunda ve fazla kirden arındığında, daha fazla ışık yansıtır ve daha çok parlar. Elixir Ultime saç yağı, saç derisini anında pürüzsüzleştirir, her tele kendi ışıltısını verirken saçı güçlendirir ve daha fazla hasara karşı korur.

 

DÜNYANIN ÖNDE GELEN PROFESYONEL LÜKS SAÇ BAKIM MARKASI KÉRASTASE 60 YAŞINA GİRİYOR

Dünyanın önde gelen profesyonel lüks saç bakım markası olan Kérastase, kurulduğu 1964 yılından bu yana bilimsel uzmanlığı ve profesyonel bilgi birikimi ile saç bakımındaki gerçek beklentileri karşılayan mükemmel saç ve saç derisi ürünlerini ve kişiye özel salon bakımlarını tam 60 yıldır tüketicilerle buluşturuyor.

 

60'tan fazla ülkede yaklaşık 150.000 kuaförden oluşan topluluğu bulunan  Kérastase, ürünlerinin ötesine uzanan bir öncelikle tüm saç tipleri ve tüm bireylerin yanı sıra yaşadığımız dünya için bakım felsefesini benimsiyor.

 

Su ayak izini azaltmak ve kaynakları korumak için yenilikleri kullanarak, hem kuaförler hem de tüketiciler için daha sürdürülebilir bir yolculuk yaratma taahhüdünde bulunan Kérastase, daha çeşitli, kapsayıcı ve sorumlu bir gelecek inşa etmeye çalışırken saç bakımının geleceğine öncülük yapmaya devam ediyor

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ