Hafifliğin sırrı ananasın içinde saklı

Hafifliğin sırrı ananasın içinde saklı

Bu haber 4083 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Arkopharma’dan Ananas ve Bromelain içeren takviye edici gıda

Ananasın gücünü sadece bromelain ile kısıtlamak doğru bir yaklaşım mı? Arkopharma, ananasın tüm potansiyelini kullanarak hafifliğe giden yolda maksimum desteği sunmayı öneriyor.

Ananasın sap ve taç kısmındaki doğal lifli yapısı sindirimi kolaylaştırır ve tokluk hissine katkı sağlar.Ananasın gövdesindeki bromelain ve diğer sindirim enzimleri, sadece proteini değil aynı zamanda yağı ve karbonhidratı da parçalar. Ayrıca, lokalize fazla yağların azaltılmasına yardımcı olur. Ananasın çekirdek ve iç kısmındaki fenolik bileşenler ile organik asitler, anti-inflamatuar ve antioksidan etki gösterir. Bu özellikler, inflamasyonu azaltarak ağrıyı hafifletir ve ödemi azaltır.

Arkopharma Ananas, çeşitli faydalarıyla dikkat çekiyor; kilo kontrolüne destek olmak, selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olmak, ödemi hafifletmek ve metabolizmayı desteklemek gibi alanlarda kullanıcılarına potansiyel destek sağlamayı amaçlıyor.

Avrupa’nın önde gelen Fitoterapi uzmanı Arkopharma' dan gelen bu yenilikçi ürün, hafifliğin sırrını sizinle buluşturuyor! Arkopharma, yılların deneyimiyle ve en üst kalite standartlarıyla ürünlerini sunar. Doğallık, etkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle hareket eden Arkopharma, sağlığınızı desteklemenin en güvenilir yolu olmayı hedefler.

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ