En Şık Kokteyl Sunumlarına LAV İmzası

En Şık Kokteyl Sunumlarına LAV İmzası

Bu haber 2589 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

“Dolu Dolu LAV, Hayat Dolu LAV” mottosuyla herkesi ürünlerini lezzet, mutluluk ve şık sunumlarla doldurmaya çağıran LAV, yaz akşamlarına, sevdiklerinizle buluştuğunuz sofralara, dostlarınızla yaptığınız sohbetlere keyif katacak kokteyller için kullanabileceğiniz birbirinden özgün ürünler sunuyor. Yaza keyif katacak LAV ürünleri, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından satın alınabiliyor.

 Hayatın her anına keyif katan LAV, enerji dolu yaz günlerine lezzet dolu içecekler, taptaze meyvelerle hazırlanan kokteyller çok yakışıyor. Birbirinden şık LAV ürünleriyle sunacağınız tüm içecekler göze de hitap ediyor. Frosty Dondurmalık-Tatlı Servisi, geniş hacmi sayesinde meyvelerle, nane, biberiye gibi taze otlarla süsleyebileceğiniz içeceklerin sunumu için de kullanılabiliyor. Frosty yalın tasarımıyla dondurma, tatlı, içecek ve hatta farklı atıştırmalıklar için yapacağınız sunumlarda hayal gücünüzü dilediğinizce kullanmanıza olanak sağlıyor.

 Yenilikçi duruşuyla içecekleriniz için en doğru seçim olan Liberty Meşrubat Bardağı, yaratıcılıkta sınır tanımayanların ellerinde lezzetli atıştırmalık ya da tatlı sunumlarına benzersiz bir şıklık katıyor. Modern tasarımı ve estetik kum saati formuyla dikkat çeken Derin Meşrubat Bardağı, yalnızca soğuk içecekleriniz için değil, lezzetli tatlılarınız için de enfes sunumlara ilham oluyor.

 Yumuşak hatlarıyla son derece zarif görünen Lal Meşrubat Bardağı, geniş hacmi sayesinde lezzet dolu kokteylleri ve sevdiğiniz içecekleri doya doya içmenize imkan veriyor. Zarif ve modern formu, ideal boyutları sayesinde kokteyllerden limonatalara, detoks içeceklerinden soğuk kahvelere birçok farklı içeceğin sunumunda kullanılabilen Fiesta Kokteyl Bardağı, yazın vazgeçilmezi oluyor.

 Misket Kokteyl Bardağı’nın 235 ve 300 ml olmak üzere iki farklı boyutu ve modeli bulunuyor. Uzun ayağıyla son derece estetik görünen Misket Kokteyl Bardağı’nın kokteyllerin yanı sıra porsiyonluk tatlıların sunumları için de tercih edilebiliyor.

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ