Hayatı Kolaylaştıran Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinelerinde Kaçırılmayacak Fırsat!

Hayatı Kolaylaştıran Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinelerinde Kaçırılmayacak Fırsat!

Bu haber 9767 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Samsung Electronics Türkiye, sektöre öncülük eden yenilikçi teknolojilerle donatılmış Kurutmalı Çamaşır Makinesi modellerinde Kasım ayı boyunca geçerli olacak indirim kampanyasını duyurdu. Yetkili Samsung Mağazaları’ndan veya Samsung Online Mağaza’dan kampanya kapsamındaki Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi modellerini satın almak isteyenler, 580 TL’ye varan* indirim fırsatını yakalayacak.

 

Samsung Kurutmalı Çamaşır Makineleri, çamaşırları tek seferde hem temiz hem de kuru bir şekilde çıkararak özellikle kısıtlı bir çamaşır asma alanı olan ve nemli bir iklimde yaşayan kullanıcıların yaşadığı kurutma sorununu kökünden çözüyor. Ayrıca ek bir kurutma makinesi ihtiyacını ortadan kaldırdığı için kullanıcıların yerden de tasarruf etmesini sağlıyor.

 

10 yıl motor garantisiyle satılan Samsung Kurutmalı Çamaşır Makineleri, “Eco Bubble” Köpükle Yıkama Teknolojisi sayesinde 40 kata kadar daha verimli yıkama performansı sunuyor. Samsung’un yenilikçi “AirWash” Hava ile Yıkama teknolojisine de sahip olan Samsung Kurutmalı Çamaşır Makineleri, su ve deterjan kullanmadan giysilerdeki kötü kokuları sadece sıcak hava ile zarar vermeden gideriyor.

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ