Refika ile Öze Dönüş’ün Konuğu  Kadir Doğulu

Refika ile Öze Dönüş’ün Konuğu Kadir Doğulu

Bu haber 19976 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

“Refika ile Öze Dönüş” 16 Aralık Pazar günü saat 12.00’de 24Kitchen ekranlarına geliyor.

 

Ekranların sevilen ismi Refika Birgül, ezberleri bozan yeni programı “Refika ile Öze Dönüş” ile her hafta mahallesi Kuzguncuk’taki kendi mutfağında birbirinden ünlü konukları ağırlıyor. Her programında yemek tariflerinden komşuluğa, mahalle kültüründen dostluklara, doğadan hayvanlarla ilişkilerimize kadar her konuda özümüze dönmemiz gerektiğini vurgulayan Refika, bize has Türk mutfağı tekniklerini anlatıyor; Türk mutfağının dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaşması için çalışıyor.

 

Refika bu hafta Kuzguncuk Bostanı’nı geziyor, seradan alışveriş yapıyor ve ardından Türk mutfağının en sevilen lezzetlerinden dönerin farklı çeşitlerini hazırlıyor. Devamında ünlü oyuncu Kadir Doğulu’yla mutfağında bir araya geliyor; ikili farklı malzemelerle yeni tarifler denerken bir yandan da keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.  

 

Eğlenceli ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla mutfakta olduğu kadar sokakta da geçen “Refika ile Öze Dönüş”, 16 Aralık Pazar günü saat 12.00’da 24Kitchen ekranlarında.

 

Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

 


ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ