Zühre, Cezayir TexStyle Fuarı’yla ihracat atağına devam ediyor.

Zühre, Cezayir TexStyle Fuarı’yla ihracat atağına devam ediyor.

Bu haber 10574 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

21-23 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen 3. Uluslararası Cezayir TexStyle Fuarı, hazır giyim sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi. Muhafazakar giyim sektörünün öncü markalarından Zühre, 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonuyla yoğun ilgi gördü.

 

3. Uluslararası Cezayir TexStyle Fuarı bu yıl moda sektörünün tüm kilit oyuncularını aynı platformda buluşturdu. 21-23 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Zühre, 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonunda yer alan birbirinden özgün tasarımlarını ziyaretçilerine sergiledi.

 

Zühre’nin Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yazıcıoğlu, geçtiğimiz yıl sektörde Türkiye’nin liderliğini güçlendiren çalışmalara imza attıklarını ve 3. Uluslararası Cezayir TexStyle Fuarı’na katılarak 2019 hedefleri için pazar payını artıracak bağlantılar kurduklarını belirtti. 

 

“Cezayir, önemi her geçen gün artan bir pazar”

 

Kurulduğu günden bu yana muhafazakar giyim sektöründe büyüyerek faaliyetlerine devam ettiklerin ifade eden Zühre Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yazıcıoğlu, “Zühre olarak; muhafazakar giyim endüstrisindeki özgün çizgimizle global arenadaki konumumuzu güçlendirmeyi hedefledik. Cezayir, ihracatımız açısından giderek büyüyen ve önemi her geçen gün artan bir pazar. İhracat ağımızı genişletmemizde 3. Uluslararası Cezayir TexStyle Fuarı bizim için çok etkili bir platform oldu. Fuarda 32 ülkeden gelen 100’den fazla uluslararası alıcı ile temas etme imkanı yakaladık. Halihazırda 4 kıtada 24 ülkede 150 farklı satış noktası ile hizmet veriyoruz. Yeni koleksiyon ve kreasyonlar üzerine yoğunlaşıp, dünyadaki pazar payımızı ve şube sayımızı artırarak büyümemizi sürdürüyoruz’’ dedi. 

 

Profesyonellerin iş bağlantılarının kurulması ve mevcut ticari ilişkilerinin güçlendirilmesi için ideal bir zemin yaratan 3. Uluslararası Cezayir TexStyle Fuarı’na 32 ülkeden 20 binin üzerinde ziyaretçi katıldı. Fuar, ağırlıklı olarak Amerika, Avrupa ve Afrika ülkeleri tarafından ziyaret edildi.


ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ