Wish More Hotel İstanbul Mutfağında Fransız Esintisi.

Wish More Hotel İstanbul Mutfağında Fransız Esintisi.

Bu haber 10628 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Mart ayı menüsüne eklediği “Kereviz Püreli Kuzu Pirzola Provensal” ile misafirlerini Fransız mutfağında keyifli bir yolculuğa çıkaran Wish More Hotel Istanbul, lezzet tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunuyor. 

Wish More Hotel Istanbul’un Türk ve dünya mutfaklarının gözde lezzetlerini yaratıcı dokunuşlarla yeniden yorumlayan maharetli şefleri, otelin menüsüne ekledikleri yepyeni bir lezzetle misafirlere çok özel bir deneyim yaşatıyor. Mart ayı menüsüne alınan “Kereviz Püreli Kuzu Pirzola Provensal” ile misafirlerini adeta Fransız mutfağında keyifli bir yolculuğa çıkaran Wish More Hotel, lezzet tutkunlarına unutulmaz bir ziyafet sunuyor. 

Misafirlerine daima en leziz tatları ulaştırma misyonuyla menülerini hazırlayan Wish More Hotel’in usta şefleri, Fransa’nın Provence bölgesinden gelen ve bölgeye ait özel Provensal sosla servis edilen Kereviz Püreli Kuzu Pirzola Provensal ile lezzet tutkunlarının hem damaklarına hem de gözlerine hitap ediyor. 

Galeta unu ve sarımsak püresiyle hazırlanan enfes ekmek harcının üzerini kapladığı Kereviz Püreli Kuzu Pirzola Provensal, kereviz, patates ve soğanla harmanlanan etin verdiği yumuşaklıkla sıradışı bir lezzet yaratıyor. 

Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel, bu sıradışı lezzeti deneyimlemek isteyen misafirlerini, otelin asma katında yer alan konsept restoranında ağırlıyor. 

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ