Selin Kolonya ile bayram geleneği nesilden nesile taşınıyor

Selin Kolonya ile bayram geleneği nesilden nesile taşınıyor

Bu haber 9700 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Bayramlarda ferahlatıcı ve canlandırıcı özelliği ve kokusu ile baş köşede yer alan ve kucaklaşmaların ardından ikram edilerek önemli bir geleneği sürdüren Selin Kolonya, özellikle klasik limon kokusuyla hatıraları canlandırarak, nerede o eski bayramlar sorusuna da yanıt veriyor. 

Çoğumuz çocukluk bayramlarından hatırladığımız bazı gelenekleri sürdürerek, aynı coşkuyu ve heyecanı da yaşatmaya çalışıyoruz. Çünkü çoğu zaman bayramı bayram yapan da bu gelenekler ve nesilden nesile aktarılan ritüellerdir biraz… Bayram geleneklerinin en başında gelen kolonya ikramı ise Selin Kolonya ile yarınlara taşınarak, hepimizin ortak değerlerini temsil ediyor. Sevenlerin kavuşarak bir araya geldiği, uzun sohbetlerin güzel sofralara eşlik ettiği bayram buluşmalarına serin bir tat katan Selin Limon Kolonyası, sıcak yaz günlerinde hem ferahlık veriyor hem de anıları tazeleyerek geçmiş bayramları hatırlatıyor.

Her şey unutulur ama kokular asla!

Selin, klasik limon kolonyasının yanı sıra doğadan ilham alan kolonya serisi “Hayatın Kokusu” ile de günlük yaşama farklı kokular, farklı heyecanlar ve hisler katıyor. Ardıç, Bahçe gülü, Hanımeli, Lavanta, Sığla ve Mavi Ladin ile bayramlarda, özel günlerde, ziyaret ve kabullerde, buluşmalarda ve günün her anında duyularınızı harekete geçiren Selin Hayatın Kokusu Serisi, canlandırmanın yanı sıra sizi içsel bir yolculuğa çıkararak, sakinlik ve huzur veriyor. 

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ