JCI Kültür II. XYZ kampında gençlerle buluşacak.

JCI Kültür II. XYZ kampında gençlerle buluşacak.

9985 kez görüntülenmiştir.

Simurg Derneği tarafından bu sene ikinci kez 22-25 Ağustos tarihlerinde Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan XYZ İnovasyon Kampı’na JCI Kültür Şubesi, gençlerin gelişimine pozitif değerler katan projelerle katılım sağlayacak. 

Simurg Derneği tarafından 16-23 yaşları arasında olan lise ve üniversite öğrencilerine inovasyon bilincini ve kültürünü kazandırmayı amaç edinen XYZ İnovasyon Kampı, 22-25 Ağustos tarihleri arasında Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşiyor. 

Kurumsal şirketler ve öğrenciler dört gün boyunca; konferans, etkinlik, ekip çalışmaları, vaka çalışmaları, workshoplar, kriz yönetimi çalışmaları, lobi çalışmaları, boğaz turu ve açık hava sineması gibi öğretici ve eğlenceli organizasyonlarda bir araya gelecek. 

Girişimcilik ve liderliği destekleyen, sosyal eğitimi amaç edinmiş JCI Kültür Şubesi de 2. XYZ İnovasyon Kampı’na gerçekleştireceği workshop ile katılım sağlıyor. Kampın 3. gününde gerçekleşecek olan workshop ile liderlik ve ekip uyumu konularında oyun ve etkinlikler düzenleyecek olan JCI Kültür geleceğin liderlerinin uyumlu ve gelişime açık bireyler olmalarını anlatmayı hedefliyor.

Beş ayrı aşamadan oluşacak olan workshop öncelikli olarak şirket yetkililerinin ve influencerların inovasyon kültürü üzerine konuşmaları ile başlıyor. Sonrasında gruplara ayrılan genç liderler kendi seçtikleri şirketlerle vaka çalışmaları gerçekleştiriyor ve  her grup şirket yetkililerine sunumunu iletiyor. Verilen kriz formunu çözen gruplar dördüncü kısımda rakipleriyle bir araya gelerek lobi çalışması gerçekleştirerek oy alışverişi yapıyor. Komite başkanlarının da verdiği oylar ile kazananlar belirleniyor ve workshop birincilerine ödül veriliyor.

JCI Kültür’ün workshop çalışması ve 4 gün boyunca düzenlenecek olan tüm çalışmalara katılım sağlamak isteyen üniversite ve lise öğrencileri için başvurular devam ediyor. 

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

PENTİ İÇ GİYİM POLİSAN TV PLUS DOĞUŞ ÇAY Selçuki Limon Kolonyası
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ