“Açıl bazam açıl” Bambi'den Hülya Avşar ile yeni reklam kampanyası.

“Açıl bazam açıl” Bambi'den Hülya Avşar ile yeni reklam kampanyası.

Bu haber 10696 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Bambi’nin Magic Touch Sistemine sahip yeni bazası için kamera karşısına geçen Avşar, dört farklı karakterle herkesin günlük hayatında bazalarla ilgili yaşadığı zorlukları ve tehlikeleri, esprili bir yaklaşımla izleyiciye gösteriyor. 

Hülya Avşar'ın ilk kez komedi unsurları içeren rollerdeki oyunculuk yeteneğini sergilediği kampanyada gerçek kimliği ile de ortaya çıkan Avşar, Magic Touch sistemini kullanarak kimseye ihtiyaç duymadan ve hiçbir güç kullanmadan, sadece tek bir dokunuş ile bazanın pratik ve güvenli kullanımını izleyiciye anlatıyor. Bugüne kadar yataklarında ortaya koyduğu yeni fikirlerle öne çıkan Bambi, Türkiye’de bir ilk olan yeni baza sistemi ile, inovatif yönünün yataklarla sınırlı olmadığını da gözler önüne seriyor.

Reklam Künyesi 

Reklam veren: Bambi // Bambi.com.tr, Reklam veren Yetkilisi: Adem Çetmen, Reklam Ajansı: Genna İstanbul, Kreatif Direktör: Nilüfer Gülata, Kreatif Grup: Cüneyt Öztürk, Özhan Sancak, Erol Çelik, Müşteri İlişkileri: İdil Ozman, Zeynep Gül, Yapım Şirketi: Shortcut, Yapımcı: Esra Seyrekbasan Onar, Cem Toparlaklı, Yönetmen: Levent Onan, Müzik: Happy Jingles, Onur Cumaoğlu, Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu, Medya Ajansı: Mediastore, Pr Ajansı: Brandworks İletişim

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ