Doritos Latin Amerika Ateşi Kasıp Kavurdu!

Doritos Latin Amerika Ateşi Kasıp Kavurdu!

Bu haber 10185 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Eğlenceli partileriyle bilinen Doritos, Hot Battle kampanyası sonunda seçilen yeni lezzeti Hot Salsa’nın raflarda kalıcı olarak yer almasını Zorlu Morini’de ünlü isimlerin katıldığı eğlenceli bir parti ile kutladı. 

Latin Amerika konsepti ile düzenlenen ve renkli görüntülere sahne olan parti, sanat ve eğlence dünyasından Bestemsu Özdemir, Şeyma Subaşı, Hazal Filiz Küçükköse, Itır Esen, Engin Öztürk, Enes Batur, Oğulcan Engin gibi popüler isimleri bir araya getirdi. Keyifli parti gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. 

Eğlencenin vazgeçilmez atıştırmalık markası Doritos, dünyanın iki ucundan iki yeni lezzeti sevenlerine sunduğu Uzak Doğu acısı ve Latin Amerika Acısı arasındaki çekişmenin kazananı belli oldu. Tüketicilerinwww.doritos.com.tr’den oylayarak sevdiği acıyı belirlediği yarışmada kazanan Güney Amerika acısı Salsa Sosu aromalı Doritos Hot Salsa oldu. Üstelik tüketiciler 20 adet Elektro Wind Easy Serisi Elektrikli Scooterdan birini kazanma şansı da yakaladı. Markanın kalıcı ürünleri arasına giren kazanan Latin Amerika acısı cips severlerin favori lezzeti olmaya aday.

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ