Sezonsuz Ve Zamansız Alışverişin Adresi  “Beymen Seasons”

Sezonsuz Ve Zamansız Alışverişin Adresi “Beymen Seasons”

9998 kez görüntülenmiştir.

Her sezonun en özel, en seçkin ürünlerinin yer aldığı; büyük kategori ve marka zenginliğine sahip  BEYMEN SEASONS, 15 Ocak 2020, Çarşamba günü Vadistanbul’da hizmete giren mağazasıyla sizi modanın kalbine bekliyor

Yeni sezonun ve önceki sezonların en seçkin parçalarını aynı çatı altında sunan BEYMEN SEASONS Vadistanbul, aralarında Dolce Gabbana, Stella McCartney, Saint Laurent, Alexander McQueen, Valentino, Etro, Celine, Corneliani, Isaia’nın yer aldığı dünyaca ünlü markaların yanı sıra Beymen Collection, Academia ve BEYMEN Blender’ın sezonsuz ve zamansız ürünlerini özel ayrıcalıklar ve fırsatlarla modaseverlerle buluşturuyor.

Modaseverler için yepyeni bir alışveriş konsepti sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen BEYMEN Ceo’su Elif Çapçı, “BEYMEN’in en güçlü özelliklerinden biri çoklu formatlı yapısı. Multi brand mağazalar, mono brand butikler, Beymen Club ve Beymen.com’dan oluşan  ‘çoklu formatlı bir lüks platformu’ olarak tanımladığımız yapımıza, yeni bir konsept daha ekliyoruz. Tüm sezonların buluştuğu yeni konseptimiz BEYMEN Seasons ile kuralları değiştiriyoruz. Her sezondan en özel, en seçkin ürünlerin yer aldığı büyük bir kategori ve marka zenginliğine ev sahipliği yapacak BEYMEN Seasons ile tanışmak üzere tüm modaseverleri mağazamıza bekliyoruz” dedi.

Toplam 4000 metrekare alanda hizmet veren mağazanın ilk katında kadın hazır giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik, home ve çocuk koleksiyonları; ikinci katında ise erkek hazır giyim, ayakkabı ve çanta koleksiyonları yer alıyor. Geniş ve görkemli dış cephesiyle misafirlerini karşılayan BEYMEN SEASONS Vadistanbul,özel tasarım mobilyaları ve sofistike iç dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Üstün servis anlayışı, ayrıcalıklı hizmetleri, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan BEYMEN SEASONS Vadistanbul, uzman satış danışmanlarıyla her gün 10.00-22.00 saatleri arası hizmet veriyor.  

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

PENTİ İÇ GİYİM POLİSAN TV PLUS DOĞUŞ ÇAY Selçuki Limon Kolonyası
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ