GETAT Hizmete Açıldı

GETAT Hizmete Açıldı

Bu haber 9353 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Açılışa; Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu İl Sağlık Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Erdal Dilekçi, Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, GETAT merkezinin yapımında desteklerde bulunan Akkent Yapı’nın sahibi bağışçı Kamuran Avcı ve hastane personeli katıldı.

Açılış programı GETAT Merkezinin yapımında emeği geçen Akkent Yapı sahibi, bağışçı Kamuran Avcı bir konuşma yaptı. Avcı; “Bir iş adamı olarak üzerimize düşeni yapmaktayız. Peygamber Efendimiz ‘hayırda yarışınız’ demiştir. Bizlerde elimizden geleni milletimiz için, hastanemiz için yapmaya çalıştık. Umarım beğenirsiniz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Açılışta Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise şu açıklamada bulundu; “Yakın geçmişe baktığımızda en problemli noktamız sağlıktı. Şu an Bolu’da belki en kuvvetli olduğumuz en çok hayır duası aldığımız yapı, sağlık kurumlarımız. Sağlık kurumlarımıza destek konusunda da başta şehrimize adını verdiğimiz hayırsever babası İzzet Babamızı anmak şartıyla, hayırseverlerimizin çok büyük desteklerini alıyoruz. Buradaki açılışa da bir hayırseverimiz destek oluyor. Hayırseverlerimizle, sağlık hizmetlerini yürütenler arasında bir bağ kuruluyor. Bu irtibatları sağlayanlara da teşekkür ediyoruz. Şu an her yerde dua almamızı sağlayan sağlık teşkilatının tamamından Allah razı olsun.”


ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ