Renklerin enerjisini essence ile hissedin

Renklerin enerjisini essence ile hissedin

Bu haber 9922 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Mevsim geçişleriyle birlikte enerjimiz de hızla değişiyor. Bu değişim kıyafetlerimize, saçımıza ve olmazsa olmaz dediğimiz makyaj stilimize yansıyor. Özellikle kış aylarında daha yoğun yapılan makyajlar, imajımızın en önemli tamamlayıcısı oluyor. Yeni dönem ürünlerinde; soft renkleri, ışıltıları ve aydınlatıcıları ön planda tutan essence, sonbahar ve kışı karşılarken enerjinizin yüksek kalmasını sağlayacak.

essence, yeni ürünleriyle makyajından ödün vermeyenlerin kış dönemine geçişini kolaylaştırıyor. Soft ancak çekici, mat ve kusursuz görünüm elde edilmesini sağlayan ürünleriyle essence, stilinizi tamamlamanıza yardımcı olacak. Yeni dönemin gözde trendleri arasında yer alan yok gibi makyaj stiline uygun ‘essence insta perfect liquid make up’ mat görünümüyle yüzlerdeki kusurları doğal bir şekilde kapatıyor ve ince oluşuyla yok gibi bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Parlak renkleriyle dikkat çekenessence’in go for the glow highlighter paleti’; pembe, krem ve turkuaz tonlardaki üç farklı rengiyle yazdan kalma bir ışıltıyı yüzünüze yansıtıyor. ‘essence born awesome eye & face palette’ ile de toprak tonlarından şeftali tonlarına kadar birçok rengi mat ve parıltılı olarak aynı palette bulabilecekseniz.

 

Gözlerde her daim ışıltı

 

Makyajınızın en etkileyici noktası kuşkusuz gözleriniz. Parıltılı simlerden oluşan ‘essence melted chrome eyeshadow’, ışıltıdan hoşlananların gözdesi olmaya aday. Popülerliğini koruyan makyaj trendleri arasında yer alan kirpiklere yoğun maskara uygulamak ve alt kirpiklerinize de maskara ile yoğunluk vermek ise ‘essence I love extreme curl & volume mascara’ ile mucize etkisi vadeden ‘essence i need a miracle! volumizing & strengthening mascara’ seçenekleriyle hiç zor olmayacak. Kış makyajının bir diğer vazgeçilmezi de mat rujlar. ‘essence colour boost mad bout matte liquid lipstick’ ile tek uygulamada dudaklarınız mat bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

 

Simli soyulan ojeler kolaylık sağlıyor

 

Gözlerin ardından tırnaklar da simleniyor. ‘essence glitter on glitter off peel off nail polish’ ile tırnaklar parlıyor. Ojenin kullanımı ise çok rahat. Oje çıkarıcısına gerek duyulmadan soyularak tırnaktan çıkarılabiliyor.

 

essence Watsons’ta

 

Avrupa’nın önemli renkli kozmetik markası olan essence, Türkiye’deki satış noktalarını artırıyor. essence ürünlerine; Rossmann, T-shop,  eveshop’ın yanı sıra Watsons’ın seçili mağazalarından ve watsons.com.tr’den de ulaşılabiliyor. 

essence insta perfect liquid make up fiyatı: 34,95 TL, essence go for the glow highlighter paleti fiyatı: 46,75 TL,  essence born awesome eye & face palette fiyatı: 54,45 TL,  essence melted chrome eyeshadow fiyatı: 23,25 TL , essence I love extreme curl & volume mascara fiyatı: 21,75 TL, essence i need a miracle! volumizing & strengthening mascara fiyatı: 26,75 TL, essence colour boost mad bout matte liquid lipstick fiyatı: 21,75 TL, essence glitter on glitter off peel off nail polish fiyatı: 19,45 TL

 


ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

DEICMANN BANNER PEGASUS BANNER MG BANNER MC DONALD'S PENTİ İÇ GİYİM
POLİSAN CHAKRA ALIŞ GİDİŞ